Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy szeretek...

Az normális, hogy szeretek pattanásokat kinyomni?

Figyelt kérdés

Most már odáig fajult, hogy alig várom, hogy mérjenek annyira a pattanásaim, hogy kinyomjam őket....

Az előbb leőttem az egyikkel a tükröt.


2018. febr. 19. 01:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én imádom yt-n a nyomkodós vidiket :D olyan undorító, de olyan... jó :D
2018. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúj én másét nézni nem bírom, de a sajátomat imádom nyomkodni. Kár hogy csupa seb az arcom.
2018. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Előző vagyok.

Amúgy úgy tudom hogy ez valami függőség. Nem jó dolog.

2018. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nyomkodás után langyos vízzel mosd le, töröld szárazra, és fertőtlenítsd betadine oldattal(kenőcs nem jó).
2018. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Semmi rossz nincs ebben, bár nem várom meg, hogy pattanás legyen, már komedó-korukban kitermelem őket :). Olyan jó érezni, ahogy kunkorodik kifelé, némelyike ropog is közben. Van, amelyik koppan a tükrön. Meg is eszem, olyan klassz, ahogy serceg a fogaim között :).
2020. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!