Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne legyen az...

Mit tegyek, hogy ne legyen az arcom sebhelyes a borotválásoktól? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy évek óta egy 10K FT-os olcsóbb villanyborotvár használtam ,ami már később nem volt jó,mert irritálta a bőrömet. Lecseréltem egy komolyabbra , pontosan erre : [link]

Szóval nem egy olcsó szarról van szó. És az a helyzet, hogy ha minden nap borotválkozok vele, akkor sebhelyes lesz a zarcom tőle és ez is kicsit irritálja a bőrömet. Mit tegyek, hogy újra szép sima legyen az arcom ? Remélem nem fölöslegesen adtam érte 65K-t. Gonoldtam arra , hogy megpróbálom majd borotvahabbal , vagy zselével és úgy megyek rajta végig. Mit tegyek , írjatok valamit, ami beválhat ! Köszi szépen !



2018. febr. 22. 01:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah még annyi kimaradt , hogy 21F, de szerintem ez nem sokat számít.
2018. febr. 22. 01:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomd erősen az arcodhoz, épp csak érintsd. Hagyományos borotvával is sebes lesz? Ha gyenge a szőrzet, akkor lehet, hogy jobb is lenne azt használni.
2018. febr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hagyományos borotva pedig úgy felsérti, hogy vérzik tőle. Nemfogom annyira rányomni a jövőben. De félek , hogy akkor meg nem szedi le a szőrt.

Megoldás lehet a borotvahab, vagy zselé és úgy átmenni rajta a villanyborotvával ?

2018. febr. 22. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szárazon szoktam, ha villannyal borotválkozom, de próbáld meg géllel is. Bár ennél kímélőbb borotva talán nincs is. Érdemes lenne ezzel felkeresned egy bőrgyógyászt. Lehet, hogy valamilyen betegség áll a háttérben.
2018. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, egyébként amit linkletem borotvát szerintetek jó ?
2018. febr. 23. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!