Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak ilyen kicsi piros...

Timido kérdése:

Vannak ilyen kicsi piros pontok a fenekemen. Hasonló a pattanáshoz, de csak 1-2-ben van "váladék" inkább csak sok pici piros pont. Mi lehet? Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

A combom hátsó részén is vannak, de kevesebb. aztán lejjebb szinte egyse.

Mit tegyek rá, hogy elmúljon? olyan csúnyák. még a barátomnak is alig merek levetközni :(


2010. jún. 8. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonlók, de elmúltak idővel. Pár hónap és ott sem voltak. Viszont nekem kb félévente előjön 1-2.
2010. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A meleg és a ruha a felelős.Ha módodban áll minnél többet levegőztesd ,pamut ruhák.Az izzadás az oka.Testradít ajánlok.
2010. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!Fürödj lanolinos baba szappannal vagy Ilcsi-s Fekete szappannal.ezeket jol habositsd fel a bőrödön,hagyd picit száradni addig zuhanyozd a tested többi részét,aztán luffa szivaccsal dörzsöld le:)ez használni fog szerintem!egy próbát megér...
2010. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is úgy vagyok vele, pár napja viszont az Aloe Verám leveleiből azt a zselés anyagot szoktam elalvás előtt rákenni, még nem múlt el teljesen, de látszik a javulás,persze, csak ha nem vagy allergiás rá

Remélem segítettem

2012. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4/4-es vagyok, azt akartam még mondani, hogy az arcod pattanásaira is segít az Aloe Vera
2012. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!