Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó natúr, bio, cruelty free...

Jó natúr, bio, cruelty free terméket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most éppen arckrémet keresnék jó összetevőkkel. Lehetőleg parabén és kőolajszarmazék mentes legyen. Fiatal vagyok ezért főleg a hidratálás a fő szempont. Jó márkaötleteket és tapasztalatokat előre is köszönök.

2018. febr. 24. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
The Body Shop? Gyógyszertárban vettem múltkor ilyen krémet, ami megfelel az elvárásaidnak, annyi, hogy nekem stressz okozta ráncosodás miatt kellett. De szépen kisimultam tőle, láttam sima hidratálót is. Benu gyógyszertár volt.
2018. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon szeretem, mert jó összetevős, olcsó és nem mellesleg hatásos is.


Ha most váltasz bio életmódra, de akkor is ha nem, a krémmánia mindig jó szolgálatot tehet. :)

2018. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az arcolajakat is kipróbálhatod, már ha nem nappali hidratálót keresel.
2018. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

CV Müller saját márkás

Benecos

Annemarie Börlind

2018. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PHB Ethical Beauty: [link]


- Vegán és Állati kegyetlenség mentes (Cruelty Free) termékek

- Kizárólag természetes és organikus növényi összetevők

- Környezetbarát csomagolás: Újrahasznosítható üveg és FSC minősítésű külső doboz / Újrahasznosítható PET tubus, bambusz kupak (új termékeknél)

- Etikus forrásból származó alapanyagok


A PHB termékei NEM tartalmazzák az alábbiakat:

Állati összetevők, Parabén, Mesterséges színezék és illatanyagok, Ásványi olajok, Pálmaolaj, Formaldehid, SLS, DEA, TEA, PEG, Alcohol (ethanol, ethyl alcohol, alcohol denat), Ftalátok, Fenoxietanol, Szilikon, Methylisothiazolinone.

2019. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!