Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi okozhatja a pattanásokat?...

Mi okozhatja a pattanásokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdetben az arcomon jött 1-2 pattanás az arcomra, még 14 évesen, ahogy nőttem fel 15 évesen egyre több lett az arcomon, még ekkor nem volt annyira vészes. 16 éves lettem még első fél évben nem volt vészes, utána teli lett az arcom, ezután a mellem, és a hátam mostanra a hátam.. Elmentem kozmetikushoz és még csúnyább lett azóta, pedig egy kicsit szebb volt egy ideig.

Most pedig már ott vagyok hogy már a fej bőrömön is van pattanások. Nem tudom miért lehet, esetleg a sok tojás evés okozhatja ezt? Hátam, mellem amin nagyon sok pattanás van, de azért arcomon is sok, de az még valamennyire tűrhető.. Mit lehetne tenni? Mondták nekem a bőrgyógyászatot voltam kétszer eddig, az egyiknél az mondták hogy vérvétel, másikon pedig olyan gyógyszereket írtak fel ami a mellékhatása hogy másfél évig fényérzékeny, és megterheli a májamat. Esetleg Pesten valaki nem tudna mondani valami speciális bőrgyógyászatot ami biztos hogy segítene rajtam?


Remélem érthető voltam, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 25. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hormonális a probléma. Nekem akkor múltak el a pattanások, amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Aztán abbahagytam és megint kijöttek. Esetleg próbáld meg a Vichy normaderm és a hylauspot krémeket, azok nekem segítenek, ha következetesen reggel-este kenem magam.
2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem roacuttant akartak felírni?
2018. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt. Valami tetracyclin wolff, meg Zindaclin
2018. febr. 26. 17:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak pedig megnézem, hátha. Fiú vagyok szóval nem hiszem hogy a fogamzásgátló segít rajtam, vagy igen? :DD
2018. febr. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!