Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hetente hányszor mostok hajat?

Nagy.bettike21 kérdése:

Ti hetente hányszor mostok hajat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 19:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
2 naponta, mert zsíros, de csak a fejbőröm. Mióta az eszemet tudom mindig ilyen zsíros volt, már óvodás koromban is, holott akkor csak heti egyszer volt mosva, úgyhogy nem értek egyet azzal, hogy minél gyakrabban mosod, annál jobban zsírosodik. Száraz sampon, hintőpor hatástalanok.
2018. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2-3 naponta. Mióta nem festetem és derékig ér sokkal hamarabb zsírosodik. :/ Valamikor már 2. napra is sírva bánom, h nem mostam meg előző este.
2018. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
En orvostol kernek tanacsot ha mar egy napot se bir ki a hajam. Jo samponok vannak a gyogyszertarban. Vagy gyogynovenyes oblitest javaslok
2018. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Heti 1-2 x :)
2018. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Mojjo ***** válasza:
@23: Megvolt. Direkt a hajas fejbőrre specializálódott bőrdoki. Azt mondta, jól teszem, hogy naponta mosom.
2018. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!