Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém ombre hajfestésre...

Extrém ombre hajfestésre keresek megbízható fodrászt Kecskeméten vagy Budapesten. Valaki tud ajánlani nekem megbízható szakembert?

Figyelt kérdés
Ahogy fentebb is írtam, megbízható fodrászt keresek. Örülnék neki, ha látnék pár munkájáról kèpet. Whitehair kivételével minden egyéb érdekel.:) Ha árlistát is tudtok, azért külön hálás lennék.
2018. febr. 28. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
RockStar alternatív hajszalon Budapesten, máshoz nem is mennék :) Kifejezetten extrém hajszalon, facebookon ha rájuk keresel rengeteg kép van fent. Nekem a hajam alsó, rejtett rétege lett befestve, viszont nem csak egy csík, hanem teljesen, viszonylag sok haj, ráadásul ilyen galaxisos, lila-kék átmenetes volt, és így fizettem szőkítéssel, mindennel együtt úgy 12000 ftot. Lehet, hogy drágának tűnik, de ha belegondolsz nem az, plusz a szőkítés se roncsolta a hajamat, mert hozzáértő fodrászok dolgoznak ott :)
2018. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kecskeméti árakhoz képest egyáltalán nem gondolom soknak, itt egy fodrász 35000Ft-ot mondott, de még egyetlen ombre munkáját sem láttam, így nem merek hozzá menni, főleg ennyi pénzért. Nagyon köszi a tippet, tényleg nagyon jókat tesznek ki. Rájuk is írtam 😁
2018. febr. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!