Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Maybelline dream matte...

A Maybelline dream matte mousse hab állagú alapozó tényleg olyan jol fed, mint mondjak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 8. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez van, de ez csodálatos
2010. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pattanásaimat nem nagyon tüntette el. :/
2010. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is olyan van mint az 1. válaszolónak, az tényleg jó :)
2010. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dream matt nem jó. Nagyon műhatása van felkenve,vastag,görcsös...egyszóval csúnya.
2010. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én mindenből maybelline-t használok. de nekem nem iylen alapozóm van hanem folyékony...amúgy azt vettem észre h a maybelline alapozók nem problémás bőrre készültek, inkább csak hogy szebb legyen a bőröd...szóval ha pattanásos vagy sztem válassz mást :D
2010. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jött be.évekkel ezelőtt vettem,de annyira rosszul néz ki felkenve(pedig jól tudok sminkelni de ezzel képtelenség volt).Szerintem válassz inkább mást.Tényleg mű hatása van és nem is lehet elkenni olyan szépen.Vegyél inkább azonos márkájú folyékony alapozót és kőpúdert.A kettő együtt a legjobb de csak nagyon vékony réteget vigyél fel,ha egyszerre használod őket.
2010. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Astor perfect stay alapozót használok és mellé astor kőpuderét, de valahogy nem jön be. jo 3 honapja használom ugy, de nem a legtökéletesebb. nekem hab állagú kéne. nagyon bőrhibás az arcom, patti helyei megmaradtak, olyan kéne, ami elfedi ezeket. erre pedig nekem csak a hab állagú lenne megfelelő. vmi más hab állagú alapozó esetleg, ami szépen fed?
2010. jún. 11. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok.Igen,nekem is nagyon problémás a bőröm és arra a maybelline termékek tényleg nem jók.Volt már ebből a márkából folyékony alapozóm is,de annyira híg,hogy azzal nem lehet elfedni a bőrhibákat.Arra figyelj,hogy olyat válassz,ami sűrűbb.Én régen Manhattan antibakteriális kőpúdert használtam,az nagyon jó volt(amúgy ezek az antibakteriális termékek külön részlegre vannak kitéve),most csak ilyen kis olcsó Rossman márkájú folyékonyt+kőpúdert használok,ez szintén antibakt.,de nagyon meg vagyok elégedve vele,sok drága márkás terméket vert eddig nálam.

A hab meg saját tapasztalat alapján eddig a legrosszabb volt problémás bőrre :S

2010. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van. és bevált, mondjuk nem ilyen pattanásos a bőröm csak mindimális alig látható szépséghibák és azokat tökéletesen elfedi, de ha előjön egy-két pattanás ahhoz már sajnos korrektor is kell. de így együtt a kettő nekem nagyon bevált:)
2010. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!