Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik férfi dezodor illata...

Melyik férfi dezodor illata jó szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokszor érzek nagyon jó illatokat, melyek régi illatoknak tűnnek, de nem tudom, melyek ezek a dezodorok. Most vettem egy újabb dezodort, nagyon hamar elillant az illata, sokat kellett fújni belőle, hiába volt jó illatú. Régebben volt pár illat, amit ismertem, de már nem kaphatók.

2018. márc. 1. 19:26
 1/5 A jó édes ***** válasza:
Szerintem az már rég rossz, ha egy dezodornak erős illata van. Dez = semlegesítő, odor = szag. Vagyis éppen hogy az lenne a dolga, hogy a testszagokat megszüntesse, nem pedig az, hogy elmaszkírozza őket mindenféle WC-frissítő illatokkal. Arra a parfüm való.
2018. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem értek hozzá, de valahogy ezek meg is szüntetik a rossz szagokat szerintem, nem csak elfedik. Én legalábbis ezt vettem észre.
2018. márc. 1. 19:46
 3/5 anonim válasza:

Van jó pár dezodor,aminek olyan a szaga,hogy konkrétan elfedne egy mammutot is...de azoktól hányni lehet pár másodperc után.

Én nem szeretem azokat a pasikat akik "illat"csíkot húznak maguk után,és ájulnak mögöttük a nők..bár ennek is van előnyös oldala,legalább könnyű beazonosítani a kollégát..:D

Az a döfi,ami nem túl erős,főleg nem pacsuliszaga van,inkább finom,visszafogott,és csak akkor érzi az ember,ha mondjuk 20 centinél közelebb van az alanyhoz...

Nem értem miért kell bűzölögni....a testszagot csak a test közelében lehet érezni,nem is kell 360 km-es hatáskörben letarolni a deo-val senkit...

Én a magam részéről kedvelem egy pasin a N...a,az A.e,és a S..8 kozmetikumokat..abból se mindet.

Sőt, én a saját férjemen is azt szeretem,ha hajlatba golyósát használ,hogy ne legyen hónaljkutyaszaga,és az arc-mellkas részen az arcszesz illata dominál/vagy semleges illatú arcszesz és az érzékeny pontokon (nyak-mellkas) pedig finom parfüm.

2018. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szeretem ezeket az erős illatokat. Az A...-ról hallottam, hogy sokat kell belőle fújni, az volt, ami nem sokat ért semmilyen szempontból. Pedig korábban szerettem az egyik fajtáját (A.lantis).
2018. márc. 2. 20:02
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az nem rossz dezodor..én is vettem a férjemnek már a "csokoládés" fajtát..nem ájultam el tőle,de nem volt rossz,és nem emlékszem rá,hogy sokat fújt volna belőle...mondjuk nem egy izzadós fajta,sőt,nyáron 30 fokban is fázik.:):D
2018. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!