Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tabló fotózáson hogy nézzen...

Tabló fotózáson hogy nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés

#haj #fotózás #tablón
2018. márc. 4. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előnyösebb. Csak tudod hogy mi áll jól
2018. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A göndör, de szeretném, ha egy kicsit... díszesebb lenne. Mondjuk egy tincs be lenne fonva, s valahogy eligazítva. Ilyesmire gondoltam.
2018. márc. 4. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom tanácsolni, hogy úgy nézzen ki, ahogy minden nap, csak kicsit igényesebben megcsinálva. Tehát: Nekem mindig szög egyenes, vállig érő hajam volt egyenes frufruval. A tablófotózás napján elmentem fodrászhoz, ahogy szoktam, frissen vágta, kicsit még be is igazítottam kivasalta, hajlakkot tett rá, stb. De így a tablómon úgy nézek ki, mint minden jobb napomon középiskolában, szebb, természetesebb emlék. :)


Tehát ha pl. göndör a hajad, akkor egy kis tincs fonva, vagy ha fodrász megcsinálja olyan kis "bouncy" szép göndörré, az is jól nézne ki. De szerintem ne szállj el vele, sokkal jobb lesz visszanézni.

2018. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék elszállni vele :) A többiek rózsákat tettetnek a hajukba, meg egyéb díszt csinálnak. Én nem akarom ennyire túlzásba vinni. A hétköznapi frizuraviseletem egy egyszerű lófarok, az pedig nem mutat annyira jól a képeken :/

Mindenesetre köszönöm :)

2018. márc. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!