Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a white hair...

Tapasztalatok a white hair szalonból?

Figyelt kérdés

Nagyon vegyeseket olvastam, hajvágásra mennék legelőször. Előző fodrászomnál is 6500at fizettem, de vele nagyon nehéz időpontot egyeztetni és meg is untam, váltanék.

Mik a tapasztalatok, mennyire figyelnek az emberekre illetve kik a konkrét fodrászok, akikkel nektek jó tapasztalatotok van? :D

Illetve mennyit szoktatok várni kb egy időpontra?

Előre is nagyon köszi!:)



2018. márc. 5. 04:00
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
En eddig haromszor voltam ott, es nagyon elegedett vagyok veluk! Hajfestest es vagast szoktam ott csinalni, ar-ertek aranyban jol dolgoznak. Amiota ide jarok egeszsegesebb a hajam, festes utan nem toredezik szet
2018. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Balayage festesre mentem.

Amikor beleptem a szalonba 2 alkalmazott ramnezett, de egy Szia se hagyta volna el a szajukat.

Besetaltam a recepciora.


Fodraszcsajszi aranyos, de valoszinuleg kezdo nem sok tapasztalattal, mert nem tudta azt megfesteni, amit megbeszeltunk, kozel se volt olyan.


Jo a reklamjuk. A Google ertekeleseik magasak. De ha jobban beleolvasol latod, hogy a legtobb ertekeles olyanoktol jott akik sehol mashol nem irtak semmit, szoval fura. Es van jopar 1* ami reszletesen leirja ugyanezeket: nem kedvesek, nem tudnak megbeszelt szint festeni stb. stb.


Persze nehez 100% eltalalni a szint, de azert legalabb kozelitsen mar hozza, ne teljesen mas tonusu hajjal jojjon ki az ember a szalonbol.


Fodraszlannyal elkoszontunk egymastol fizeteskor. Jeleztem amugy hogy nem ezt a huvos arnyalatot beszeltuk meg, de azt mondta majd legkozelebb. (Nem lesz legkozelebb)


Kifelemenet szinten koszontem. Nagy budos semmire. :D


Par napra ra kijott a hajambol a tomenytelen hamvasito, amitol szurkeskek beutese volt a hajamnak eredetileg es igy “csodas” sarga szinben pompazott a hajam, raadasul a helytelen technika miatt konkretan lenottnek nezett ki a hajam friss festessel, mert nem jo lett az atmenet.


Elmentem mashova megcsinaltatni, mert szegyen volt, ahogy kineztem.

2020. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!