Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék az ilyen bőr ellen?

Mit tehetnék az ilyen bőr ellen?

Figyelt kérdés

Egyszerre zsíros és egyszerre száraz is az arcbőrőm. Folyamatosan hámlik és csúnya. Orrfujás után is egyből hámlik az orrom. Az arcomról nem is beszélve...

Használok napi 2x hidratáló krémet. Este mindig 5-10 percre bekenem az arcom arcradirral/miteszer eltávolítoval. Ilyen 3 az egyben krém.

De semmi se használ. És emellett zsíros és fénylő az arcom.

Mit tehetnék? Már semmi ötletem sincs. Mert már nem egy dolgot találtam ki.



2018. márc. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcradírt hetente 1x ajànlom használni, mert az se tesz jót ha mindennap radírozod. A termékek amiket hasznàlsz azok is okozhatjàk a hámlást. Milyen márkàt hasznàlsz? Lehet túl szàrítja a felső réteget és ezért is hámlik.
2018. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász és kozmetikus, amúgy pontosan miket használsz?
2018. márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Wellnes & Beauty testápolót használok.

Clean & Clear pedig az arckrém.

Elnézést, rosszul írtam. Ez 2in1. Arclemoso és maszk. Azt írja, hogy naponta használjuk a hatás érdekében.


Először a Garniertől használtam a Pure 3in1 krémet. (Arcradir, maszk, arctisztito) de nekem ez egyáltalán nem vált be

2018. márc. 6. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van müller a környékeden vedd meg a saját márkás cuccukból sz arcodnak megfelelő termékcsaládot
2018. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!