Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok milyen véleményetek...

Lányok milyen véleményetek van a ricinus olaj hatásáról, a haj növekedésèt illetően?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok mindig is világos színű szökés hajam volt, 24 évem alatt egyszer nem erte haj festék meg csak színező sem, tavaly tavaszán mégis be festettem, mert egyáltalán nem nagyon nőtt a hajam, persze szőkère na nem az a hidrogén fajtára rögtön, csak talán egy tónussal világosabbra az eredetinél, nőtt is meg minden, nyár végére már a hátam közepéig ért a hajam, aztán elkezdtett, törni, hullani, hiába mentem el fodrászhoz a töréseket le vágni, persze, csak épp hogy egy centit, semmit nem használt és már fele annyi hajam van, mint amennyi, volt a hossza meg jó ha a vállamig ér. Hallottam a ricinus olaj használatáról, állítólag sokat segít, el keztem kB 3 hete használni egy héten max 2, bemassziroztam a fejbőrbe, és a haj végekre is kentem, elsőre csak kB fél óraig mertem rajta hagyni de nem igazán vettem észre hatást, sőt igazság szerint semmit,.. Szerintetek mit próbáljak másként, ha állítólag annyira jó hatással van a hajra?

2018. márc. 12. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Szóval azért szőkítetted a hajad mert nem nőtt?? Ebben nem nagyon értem a logikát. Én használtam kb fél évig, nekem se nőtt semmivel többet tőle mint általában. Inkább a hajvégekre fókuszálj ápolás terén hogy ne kelljen többet levágni belőle.
2018. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azért hanem mert már nem nagyon volt egyforma színű a hajam nyáron totális sárga volt egy het alatt ha sokat voltam a napon őszre már sötétedett valamit és nem tetszett, és jelezném 2 hónapon ként festettem a hajam csak de most így már ujj évtől egyszer sem festettem be.... Nem a logikát kértem, hanem valami hasznos tanácsot
2018. márc. 12. 11:04
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezt nem sértésnek szántam ne vedd magadra
2018. márc. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!