Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinom hajpakolást tudtok...

Keratinom hajpakolást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon durva a hajam vége gliss kur arany színű sampont , balzsamot használok és vettem gliss kur hajvég ápolót is de még mindig olyan a hajam mint ami kócos pedig nem az egyszerűen ilyen durva erős és szeretnék szép puha hajat a fodrsászom feltett nekem 1x egy keratinos pakolást nagyon jó volt tőle a hajam 6ezer ft-ért csinálta ( nem keratios hajegyenesítés ) és nagyon jó volt szép puha egyenes hajam annyi baj volt vele h ahogy megmostam egyből ugyanolyan lett mint előtte ( mondta a fodrasz h 3 napig ne mosak hajat , nem is mostam ) ezért szeretnék valami kereatinos pakolást mert nem szeretnék minden héten fodrásznál hagyni 6 eft-ot
2018. márc. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kallosnak van keratinos pakolasa. 1 liter körül van és 1500 Ft kb. Bőven kell rakni a hajra de is is nagyon kiadós. Akár minden hajmosas után használható mert csak 20percig kell a hajon hagyni. Szerintem ár érték aránya jó nagyon.
2018. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1 mondja kallos pl kallos hair pro tox
2018. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást ezt hol tudom beszerezni abban tudtok segíteni ?

illetve tudtok egy linket mutatni róla mit keressek ?

2018. márc. 14. 16:47
 4/6 A kérdező kommentje:

google-ból megvan a kép hogy néz ki gondolom ti is arra gondoltatok :)

dm-ben ross,an-ban lehet kapni ? v fodrász kellékesben inkább?

2018. márc. 14. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékes bagy kallos.com
2018. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2018. márc. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!