Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fajta műköröm roncsolja...

Melyik fajta műköröm roncsolja a legkevésbé az eredeti körmöt? Melyik az, amelyiket folyamatosan lehet tölteni?

Figyelt kérdés
Sajnos csúnyák a körmeim, részben néha rágom, néha csak úgy random betöredezik, és nem hosszában, hanem keresztben, lemezesen. Próbáltam körömerősítő olajjal kenni, de valahogy mindig újra kezdtem rágni. Gondolkodom a műkörömben: viszonylag rövid, natúr hatásúra gondoltam, legalább amíg leszokom a körömrágásról. Melyik okoz legkevesebb kárt, ha leszedik? Ha natúr hatású, akár lenőni is lehet hagyni?

2018. márc. 14. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak a körmös, és a reszelő okoz kárt, nem a műköröm alapanyag. Jó szakemberrel nem sérül a köröm.

A tölthetőség a te körmödtől is függ, ha nem egyenesen nő, hanem felfelé vagy lefelé, esetleg csavarodik, akkor néhány alkalom után célszerűbb újraépíteni és nem töltögetni.

2018. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!