Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete-barna ombre VÉLEMÉNY?

Fekete-barna ombre VÉLEMÉNY?

Figyelt kérdés
A hajam erdeti színe sötétbarna. Átfestettem hamvasszőke ombresra az alját. Szeretnék valamit változtatni. Tőre kizárt, hogy festessek. Barna alapon fekete ombre vélemény? Ráskerestem az interneten és egyetlen egy képet sem találtam ilyenről csak fordítva.

2018. márc. 15. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Esetek tobbsegeben a hajveg fele fokozatosan vilagosabbodik a haj, ritkan latni forditott verziot, valoban. Szerintem eloben meg nem is lattam. Nekem szemely szerint nem tetszene, ahogy elkepzelem magam elott. Megha sotet barna lenne, fekete helyett, ugy meg jo is lenne, de ennyit meg nem er az egesz dolog szerintem, hogy legyen egy kis atmenet a hajadban. Persze, ha talalsz egy jo kepet, ugy egyszerubb megmondani, de szerintem a szoke ombre (ha jol van megcsinalva) a nyero.
2018. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyből kiadta a google :)

Egyébként szerintem jól mutatna.

[link]

2018. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát félek tőle egy kicsit. Más ötletem nincsen, ez a baj
2018. márc. 15. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha világosbarna lenne az alja a hamvasszőke helyett?
2018. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!