Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 évesen nektek megengedik a...

20 évesen nektek megengedik a hajfestést vagy a körömlakkot, epilátort?

Figyelt kérdés
Én 16 évesen akartam, de akkor sem engedték meg.
2018. márc. 16. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én is a szüleimmel élek még mivel tanulok. 15 éves koromban festettem be először a hajam, nem kértem ki se a véleményüket se az engedélyüket, megvettem a festéket és befestettem. a körmömet kb 12 éves korom óta festem. epilátort is magamnak vettem zsebpénzből. szerinted mit fognak csinálni kitépik az összes hajadat mert befestetted? levágják az ujjaid, vagy kidobják az epilátort hogy márpedig szőrös maradsz?:DDDD te jó ég. 20 éves létedre egy általános iskolás is lekörözne önállóság terén. nem bántásból, csak komolyan nem értem. dolgozol, tanulsz vagy mit csinálsz?
2018. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!