Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántam a tépett hajat, mit...

Megbántam a tépett hajat, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lett, hogy kössem fel, hogy ne legyen ennyire látványos?

Kb. Mennyi idő mire megnő?

Azért tépettem a hajam, mert nagyon vastagszálú volt és vékonyabbra szerettem volna, de nem annyira sikerült jól. A fodrász lépcsőzetesen vágta kicsit, nem annyira nagy a lépcsőzetessége. Mellig érő hajamat lépcsőzetesen vállig vágta. Mit lehetne vele csinalni? Hogy kössem fel?



2018. márc. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fond be. De mi a baj vele? Nekem is ilyen hajam volt, pont azért, amiért neked. Nekem nagyon tetszett és kényelmes is volt. Jobban megállt, ha frizurát csináltam vagy besütöttem hullámosra. Pár év után meguntam és levágattam egyforma hosszúra. Ez sokkal kényelmetlenebb, úgyhogy én valószínűleg visszaváltok lépcsőzetesre.
2018. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem áll jól, nem tetszik.
2018. márc. 16. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia vagy felkötöd,,vagy ha nemigen sajnálod akkor vágasd le előre hosszabodora vagy egyhosszu válog érőre. Vagy fesd be más szinre ,lehet ugy jobban megbarátkozol vele :) 26/N
2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hajvágás az igazi megoldás.
2018. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!