Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ideálos esetben milyen gyakran...

Ideálos esetben milyen gyakran kell hajat mosni?

Figyelt kérdés
Én heti 3-4x,azaz minden második nap mosom

2018. márc. 17. 03:09
 1/5 anonim válasza:
A heti 2-3-4 teljesen átagos, ez a hajadtól is függ, milyen gyakran zsírosodik stb.
2018. márc. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én heti egyszer, max. kétszer mosok hajat.

A negyedik napon kezd zsírosodni a hajam és onnantól száraz samponozok és nekem olyan, mintha frissen lenne mosva. A hajamat tekintve szerencsés vagyok.

2018. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti 1, max 2x.
2018. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindennap megmosom.
2018. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt mondjàk, hogy heti egy lenne az egészseges . Vagyis annyiszor kellene hajat mosnunk. Mondjuk ez attól is függ kinek milyen a hajszerkezete. Én àltalàba heti 1 maximum 2 -szer mosok hajat. Szerintem a heti 3-4 nagyon az sok.A minden màsnapos hajmosás. Szerintem egy kicsit próbáld kitolni legalàbb 3 napra .Bàr te tudod és a te hajad így valószinűleg te érzed , de én szerintem ez sok.
2018. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!