Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretnem fujatni magam,...

Be szeretnem fujatni magam, vannak ezek a bio sprek h 2 hetig tart es tusolassal kopik, de mondtak h inkabb sarga mint barna. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm kajakra besárgult tőle... :S De csak ilyen foltokban.. Szóval foltos lett. Barna bőr sárga foltokkal. :S És kopott is neki. Borzalmasan nézett ki. :\ Nemajánlom. Meg barátnőm se ajánlja. :D:D:D

15/L

2010. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem egyik ismerősömnek hófehér bőre van. Befújatta magát és úgy nézett ki mint egy romalány.
2010. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam uv mentes barnításon, ami lényegében annyi, h egy gépben be lettem fújva önbarnítóval...és nagyon szép színem lett tőle(alapból hullafehér vagyok)csak vigyázz, h a körömágyad ne legyen olyan, mert úgy fog kinézni, mintha koszos lenne...ja, és előtte radírozd le a tested
2010. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!