Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltávolítani az...

Hogyan lehet eltávolítani az anyajegyfoltot az arcomról?

Figyelt kérdés
Van egy világosbarna anyajegyfolt az arcomon, szóval több anyajegy is van közvetlen egymás, és igazából nincs vele egészségügyi probléma, nem emelkedik ki az arcomból vagy ilyesmi de eléggé látható sajnos és ez nagyon zavar Más ember előtt is zavarba vagyok, amikor beszélgetek valakivel, és nagyon idegesít, hogy ott van és hogy emiatt a másik mit gondol rólam. Tudom ne érdekeljen más véleménye, de azért ez mégsem olyan egyszerű. Szinte csak a családom és a barátnőm előtt nem érdekel hogy ott van de már a múltkor a barátnőm is kérdezte, hogy nem e zavar engem. Ebből gondolom, hogy őt is zavarhatja, nem csak engem.

2018. márc. 22. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!