Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teli vagyok miteszerrel. Mar...

Teli vagyok miteszerrel. Mar nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Rengeteg van belole az arcomon minden fele, aprok. Mar hanyingerem van magamtol, ha tukorbe nezek. :(

Alapozot nem hasznalok, bb kremet se, mindig szellozik a borom, reggel es este vizzel+ arc tisztitoval tisztitom, este hidratalalo kremet hasznalok. Alapbol zsiros a borom, de amugy meg puha, a felulete egyenletes. Magamnak nem tudom kinyomkodni, mert egy orok elet lenne, raadasul oda se ferek rendesen mindenhova. Kozmetikushoz jartam, de ugyan ugy jottem ki tole, mint ahogy bementem...

kulonbozo arcradirokkal es hazi praktikakkal is probalkoztam , de semmi.

Raadasul a vallamon es a kulcs csontomnal is vannak. Tanacstalan vagyok. Mit kene kezdenem veluk?



2018. márc. 23. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keres fel egy másik kozmetikust:) hidd el szépen kitudja tisztítani a bőröd egy rendes szakember.

Egyébbkènt hány éves vagy?

Miteszerek főleg a fokozott faggyú működés miatt alakulnak ki.

2018. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Probald meg hogy nem kensz ra hidratalot es arctonikot valtasz. Lehet hogy nem birja valamelyik osszetevot a borod. Az enyem MINDEN kremtol be miteszeresedik, mar nem is probalkozom.

Ezt leszamitva az etkezessel tudsz segiteni. Egyel kevesebb tejtermeket, cukrot. Nem azt mondom h dietazz vagy hogy egyaltalan ne egyel ilyeneket, csak probalj meg kevesebbet. Nekem a tej, muzli, mogyoro, csoki, szoja nagyon elrontja a boromet. Miota kerulom oket sokkal jobb.

2018. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én effaclar duo + krémet használok, ez meggátola a pattanások/mitesszerek kialakulását és hidratálja a bőröd. Reggel és este szoktam használni, előtte arclemosóval szoktam tisztítani a bőröm. Persze mitesszereim nekem is vannak, de csak nagyon közelről látszanak.
2018. márc. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz kozmetikhushoz, akkor segíteni fog, csak adj neki időt. Amúgy természetes dolgokat alkalmazz a bőrápolásban, pl almaecet, teafaolaj, levendula illóolaj, méz. Ne mosd agyon a bőröd, max napi egyszer használj arclemosót, amúgy elég vízzel/mézzel. Hidratáld a bőröd!
2018. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!