Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátorral lehet intim...

Epilátorral lehet intim területen szőrteleniteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet. Én is igy szoktam. De nekem van hozzá egy kimondottan érzékeny területekre való fej. És olyat használj, aminek szabályozható a sebessége. Először lehet fájni fog.
2008. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de elég durva... nekem rohadtul fáj, és néhány nap múlva kisebesedik a bőröm :S :S
2008. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jézusom!

hát akk nem tom lehet h a borotva mellett kéne maradnom..

2008. okt. 28. 21:52
 4/9 anonim válasza:
100%

lehet de én jol megjártam vele..

előszőr szép volt sima napokig..nem is fájt annyira

aztán begyulladtak a szőrtüszök meg befele nőttek..:S

nah ezt nem kivánom se neked se senkinek

2008. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

uh az kegyetlen lehetett!

hát akk lehet h valmit rosszul csináltál vagy nem tom egyáltalán létezik valmi módszer erre h jobb legyen?

2008. okt. 28. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem görcsölsz rá és elengeded magad ugy nem olyan vészes. Én 16 vagyok és kibírom, pedig nemi életet sem élek, tehát az sem motivál. A benött szőrökkel bőrradírral lehet segíteni.
2008. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pár éve már gyantáztatom (az egészet!), csak az első pár alkalom volt egy kicsit vészes, de ki lehet bírni!! Én ma már szinte meg sem érzem, és sokáig sima és selymes a bőröm.
2008. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én leszedtem vele most elször de nem vészes csak kisit véreztek a tüszők, de bekentem, nem fájt annyira, mint hittem. de most ah olvastam, félek h be fognak nőni :S már 1 hete szedtem ki kb
2009. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én még csak a felső részen próbáltam de nagyon fájt,képzelem ott lent milyen lehet akkor :S én a cukorgyantát szeretném kipróbálni
2010. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!