Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy adjak egy...

Mit csináljak, hogy adjak egy kis szint a hajamnak?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve volt először befestve a barna hajam mezbarnara. Nagyon szép csillogást adott neki, egy kis vöröses fénnyel.


Aztán mikor másodszorra lett befestve ugyanazzal a festékkel, csíkos lett inkabb a hajam, mintha melírozva lenne. Utána egyszer még megpróbáltam, de az is sokkal sötétebb és csíkos lett.


Jó pár hónap múlva próbáltam ki a hennát a lushtól, először a marront, ami vöröses barnás. Adott neki vörös árnyalatot, de inkabb világosat, én pedig sötétet szerettem volna.

2 nap múlva pedig a fejtetőmön semmi nem látszott belőle. Ott tök sötét, a többi fenyben vöröses.

Kipróbáltam a brun hennát is, az szerintem semmit nem csinált vele.


Szóval a hajtovem a fejem tetején és még utána egy darabon nagyon sötétek, fénytelenek és fakók. Utána pedig egy kis átmenettel világosabb barna, fényben vöröses a színe. Vizes hajjal még szembetűnőbb; az eleje szinte fekete, a többi része csokibarnanak tűnik.


Gondolkoztam, hogy befestem ugyanazzal a mezbarnaval, hátha jó lesz, vagy a sötét cseresznye árnyalattal, az is nagyon tetszik. De mivel ilyen kétszínű a hajam, fogalmam sincs milyen lenne a végeredmény.

A honnan is gondolkoztam, de az meg valamiért nem fogja be a fejem tetején levő hajat rendesen, és nem tudom miért.


Csak egy kis szint szeretnék rá, hogy ne legyen ilyen fakó, fénytelen.


Remélem tud valaki valamilyen táncait adni, előre is köszönöm.



2018. márc. 24. 07:17
 1/4 A kérdező kommentje:
*A hermán is gondolkoztam
2018. márc. 24. 07:20
 2/4 A kérdező kommentje:
*A hennán is gondolkoztam
2018. márc. 24. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Khadi-t vegyél, az nagyon jó henna és gyógynövények vannak benne, sok szín van.
2018. márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a krémes, francia Henna Color bevált, nagyon szép fényes lesz tőle a haj, gesztenyebarna, vagy mahagóni szép vöröses árnyalatot ad.
2018. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!