Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumba jársz, önbarnítót...

Szoláriumba jársz, önbarnítót használsz, vagy napbarnított a bőröd?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nap. Sokat vagyok a szabadban minden ėvszakban.
2018. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Szoli. Nyáron meg nap + szoli.
2018. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyik se. Télen kreolosabb vagyok az átlagnál, nyáron viszont kísértet. Nem szeretem a napot.
2018. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Egyik sem, hófehér, szeplős bőröm van és könnyen leégek sajnos. Az önbarnító meg rendszerint ocsmány sárga színt ad+még foltos is, ha nem jól keni fel az ember.
2018. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyik se, hófehér a bőröm és nem kívánom tönkretenni se szolival se napozással. Amúgy se tetszik a barna bőr, de hát kinek mi
2018. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Sárgás-enyhén kreolos bőröm van, ami mégis fakónak hat.

Nyáron szépen lebarnulhatnék, de mivel egész gyerekkoromban cikiztek a bőrszínem miatt, évekig a sötétben ültem nyáron is, vagy kerültem a napot, metróval mentem mindenhová.

Az elmúlt pár évben kezdtem el napozgatni, de nem viszem túlzásba.

2018. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Svájcban élek, német területen :D A nap májusban sem intenzív még, két hónap van, amikor napos, meleg az idő.


Ha barnulni akarunk, leutazunk Ticinoba vagy Valaisba (pl. Montreux, Lausanne), ott májusban már simán van kisgatyás időszak :)

2018. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, fehér vagyok, és ezt igyekszem meg is őrizni. Sokkal jobb a bőrnek, ha mellőzzük a szolit és a napozást.
2018. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sem. Porcelánfehér bőröm van, és tetszik, hogy ilyen. Életemben nem voltam még szoliban és napozni sem szoktam, 34 évesen egy db ráncom sincs, szerintem nem véletlenül...
2018. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon vilagos a borom...ha nem eri honapoking a nap egyaltalan,akkor szinte azt tudnam hazudni,hogy hofeher,porcelan szinu...ami nem birja a napot egyaltalan. Van akinek gyonyoruen all a porcelan feher bor,de en magamon nem szeretem. Halistennek,mindazok ellenere hogy vilagos alapbol borom,nagyon szepen le tud barnulni. Es egyaltalan nem erzekeny.Nem eg le konnyen. Annyira ellenallo,hogy muszaj szoliban elobarnitsam magam nyar elott egy picit,mert rengeteget kellene napoznom,hogy valami minimalisat reagaljon a napsugarzasra a borom...nagyon le sem egett hosszu ideig... csak ha nagyon sokat maradtam a napon...

Jarok szoliba neha,hogy majd a napozassal ne kelljen annyit szoszolni,hogy valami minimalis szinem legyen.En jobban tetszem magamnak barna borrel,mint feherrel,de az agyon napozott bornel nincs csunyabb,nem viszem tulzasba.Van onbarnitom is,es nagyon ajanlom a full feher borueknek pl azt a tipust amit hasznalok,mert egyaltalan nem lesznek sargak tole...

2018. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!