Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmannban vagy DM-ben van...

A Rossmannban vagy DM-ben van viszonylag olcsón nagy faktorszámú naptej?

Figyelt kérdés
Ilyen 50 faktor körülire gondolok, mert nem szeretnék barnulni, és remélem ez megvéd. Ha van, akkor kb. mennyiért?
2010. jún. 11. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban Rossmann márkájú :) kb 1400ft-ért vettük múlt nyáron és nagyon jó minőségű volt-bár nekem volt egy intenzívebb alapszínem előtte,azért hó fehéren ne menj te se nyaralni vagy strandra :)
2010. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Sajnos pedig úgy fogok menni, mert nincs időm napozni addig, a tételek tanulása a sötét szobában teszi ki az időm nagy részét:D Azért remélem, nem fogok nagyon leégni:S
2010. jún. 11. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:

igen,ismerős a helyzet :)

nem tudom egyébként,remélem nem emelték fel az árát,mert ez múlt évben volt,de lassan nekem sem árt beszerezni 1 flakonnal.Ja és még egy jó tanács: mielőtt vízbe mennél kb 10-15percet hagyd száradni magadon a naptejet,mert akkor a vízben sem ázik le olyan hamar-már nem tudom hol hallottam,de így hatásos volt :)

2010. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem Fabulon van, 30-as(akkor nemvolt pénzem több faktorosra), de elég jó, nem lettem olyan barna. :) És ajánlom neked is :D Egy próbát megér, sajnos az árára nem emlékszem. :(
2010. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DM-ben, gyerekeknek való 50 faktoros, kb. 700 Ft körül volt - és 100 ml-es.
2010. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyet vettem, 100 ml-t 50 faktorost gyerekeknek valót. Bár azt arcra ajánlják, de jó testre is.
2010. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!