Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenéknyílást is gyantázza a...

A fenéknyílást is gyantázza a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam intim gyantázáson, de szeretnék menni. Az lenne a kérdés, hogyha teljes intim gyantát kérek, akkor a fenék érintetlenül marad, vagy azért ott is legyantáz? Vagy ezt külön kérni kell?

2018. ápr. 9. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
A kozmetikusodat kerdezd meg. Erted: ot magat, ne vadidegeneket akar tobbszaz kilometer tavolsagbol, hanem azt a szemelyt, akitol ezt kerni akarod.
2018. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában beletartozik a fenék vágat is.
2018. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megkéred rá külön, biztos megcsinálja, és úgy számára is egyértelmű, hogy mit szeretnél. (Nekem nem csinálta meg magától, amikor gyantáztattam. Igaz, ott nincs számottevő szőrzetem.)
2018. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most már tudom, hogy mindenhol más a módi, a legjobb ha megbeszélem a hölggyel, köszönöm szépen! :)
2018. ápr. 9. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
irigylem a barátodat ^^ xd
2018. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdezo, ne vedd magadra, nem feléd irányul a válaszom. De kedves 5-os, attol, hogy valaki legyantáztassa a fenekét, még nem tudhatod, hogy milyen ember. Lehet ettol még akárki elviselhetetlenul buta, ronda, gyilkos, stb.

Ennyire ne legyunk már kanosak légyszi.

2018. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

kedves 6-os, ezzel most azt akartad mondani, hogy te nem szőrtelenítesz, mert:

A)nem vállalod análba

B)nincs rá módod/"nem tartasz rá igényt/igénytelen vagy"-pedig jól tudod a barátod mennyire díjazná?

2018. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
C verzio, férfi vagyok.
2018. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
és hetero?
2018. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!