Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszin jol állna?

Fekete hajszin jol állna?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aranyszinű szemem van,sokan hivják sárga szemnek ...Biztosan láttatok már ilyent. (Sajnos én nem szeretem...)kérdés az hogy ehez mien szinü hajszin állna jol? Jelenleg gesztenye barna hát középig érő hajam van,Nagyon szeretném befesteni feketére de kicsit tartok nem álna jol...bőrszinem Világos de nem hófehér. Helyesirásomert elnézést,a hosszu irásért is :) 25/N
2018. ápr. 10. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
20 éve kiment a divatból a festett fekete haj
2018. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infot,de én nem vagyok az aki a divatot követi. Csak szinben kérdeztem hogy nézne igy ki.
2018. ápr. 10. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Festett fekete mindenkin csúnya és öregít.
2018. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a meleg arnyalatu szemedhez a fekete haj rosszul allna nagyon, mindenkepp a meleg tonusu hajszinek között valogass
2018. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Taaz.com vagy hasonló. Már mobilra is tudsz olyan appot tölteni, amivel meg tudod nézni, milyen haj hogyan állna.

Szerintem inkább vörössel próbálkozz. Először kimosható színezővel, és ha nem jön be, akkor nyom nélkül ki fog kopni.

2018. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! Tavaly volt vörös hajszinező a hajamba és borzalmas volt.sokan monták nem áll jol :/
2018. ápr. 10. 19:45
 7/7 anonim válasza:
Szia, nekem volt egy barátnőm,akinek zöldes-barnás szeme volt, ezer éve feketére van festve a haja,és nagyon jól áll neki. A fodrászod mi javasol? Ő szerintem jobban meg tudja ítélni, mint mondjuk mi, de ha nagyon szeretnéd egy próbát megér, ez nem végleges, max. ha nagyon nem tetszik, átfesteted,és kész :)
2018. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!