Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor hasznaltatok Epilatort...

Mikor hasznaltatok Epilatort eloszor?

Figyelt kérdés

Hol használtátok először?

Nagyon fajt?



2018. ápr. 12. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
a lábamon, kb 12-13 évesen. fájt akkor is, azóta is. de ki lehet bírni, bár én inkább a gyantára szavazok. ha kiválasztod a számodra megfelelőt, szerintem sokkal jobb lehet, mint az epilátor.
2018. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18 évesen, akkor próbálkoztam vele néhányszor, de nem vált bele. Utána még tettem vele pár próbát, de sajnos nem nekem való. Nagyon fáj, pedig szerintem elég nagy a fájdalomküszöböm, többedik használat után sem éreztem, hogy kevésbé fájna. 2-3 nap múlva is még piros volt tőle a lábam, benőtt szőrszálaim lettek tőle, pedig rendesen radíroztam előtte és hidratáltam is utána. A lábaimon használtam egyébként, de nem tudtam soha egyszerre rendesen mindkettőt leepilálni, nem volt hozzá türelmem és nem bírtam ki annyi fájdalmat.
2018. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15 éves korom körül, a lábamon. Nagyon fájt először, de aztán hozzászoktam.
2018. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12 évesen a lábamon, karomon.
2018. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kb 17 évesen kezdtem. Előtte borotváltam, de elegem lett belőle, hogy szinte naponta kell.

Persze szép is lenne, ha az epilátorral valóban 2-3 hétig ki lehetne húzni, de sajnos nem lehet, én ezt is télen heti 1x, nyáron heti 2x használom. Fáj ugyan, és nagyon idegesítő a sok benőtt szőrszál, de még mindig jobb, mint a minden napos borotválás. A karomat és a lábamat szoktam megcsinálni vele.

2018. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

16 évesen

Láb, kar, lábon fáj, de kibírható

2018. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14-15 évesen, lábszáron, combon, utána hónaljon. Fáj, de kibírható. A hónaljamat én lidokain krémmel bekentem előtte pár perccel (majd lemostam és utána epiláltam) de így is nagyon fájt. De ha pár alkalommal már kiepiláltad a hónaljad, akkor sokkal kevésbé fáj, szóval érdemes hozzászokni, csak az első pár alkalom fáj nagyon. Lábon kevésbé fáj.
2018. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Utolsó, a comb, bikini, láb nekem is fáj, de a hónalj nem, abszolút kibírható.

Sőt nekem kellemes is, mert nem viszket utána.

2018. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13-14 évesen kipróbáltam a lábamon. Először annyira fájt, hogy könnyeztem tőle, kb rettegtem, hogy újra hozzám érjen. Pár alkalom után viszont teljesen elviselhető lett, most meg már gyakorlatilag meg sem érzem, sőt, szeretem használni.
2018. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 1x megpróbáltam 13 évesen, de nagyon fájt, úgyhogy azóta sem kísérletezem vele.


17/L

2018. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!