Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Vichy izzadásgátló termékek...

A Vichy izzadásgátló termékek hatásosak? Hol lehet kapni ők? Mennyibe kerül? És melyik a legjobb fokozott izzadásra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tesomtól kaptam egyet ajándékba ilyen fehér dobozos és kék az írás rajta,ha jól emlékszem. Nem hatásosabb,mint a rexona,az árát nem tudom,de szerintem 1500 forint körül van, ennyi pénzért nem éri meg:D
2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a vchy?? az ien 3-4ezer körül van,nekem zöld kupakos,azt mondták jó kaptam 1et,nem h nem tartotta vissz az izzadást még büdös is voltam tőle! Hát aztán maradok a rexonánál (cotton dry) aztán rátaláltam az solutio antisudorica-ra,azóta happy az élet 1 csepp izzadtség nem jön ki,persze z illet kedvéért egy kis rexonával bekenm magam,de az se kéne olyan szinten visszatartja! Próbáld ki először csíp meg viszket (esténként kel bekenni de majd a gyógyszertáros elmondja)de megéri a száraz napokért :D
2010. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!