Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat hogyan kell...

A ricinusolajat hogyan kell használnom?

Figyelt kérdés

Most próbálta először, nagyon tömény és ragadós, kissé beparáztam, mivel kopaszodom és úgy néztm ki mint egy őrült.

Szóval ezt hogy kell használni, felvinni? Valamivel hígítani kell?


2018. ápr. 15. 12:43
 1/2 anonim válasza:

amikor bele rakod a ricinus olajat egy tálkába ,picit melegítsd meg a mikróba hogy folyékonyabb legyen . Rakj bele tojás sárgáját ( én egyet szoktam ) hajhossztól függ , aztan rakj a masszába balzsamot( bármilyen balzsam lehet .

És felkened a hajadra

Rá huzol egy nájlon zacskót és egy sapkát

Aludhatsz is benne , minnél tovább van a hajadon annál jobb

Én kb 3-4 órát szoktam rajta tartani , mivel mindennap dolgozok nincs úgy időm rá hogy sokáig tartsam , de azt a kevés időmet is mindig rászánom hogy bekenjem a hajam , reggel pedig nincs erőm hajat mosni aztán meg még száritani is .

Sokkal egeszségesebb a hajam , gyorsabban nől , és nem hullik

Már használom kb egy éve ha nem több .

A hajam azelőtt marék számra hullott de már nem .

Nagyon sok baba hajam lett tőle

Szoktam belőle poénból fufrut csinálni 😂

Mostanában pedig kókusz olajat is használok ricinussal keverve

Legelején ugyanúgy meg kell picit melegíteni hogy folyékonyabb legyen

Én imádom

Mindig olyan jó puha a hajam hogy nem győzőm simogatni

Van egy másik dolog

Nem muszáj amugy tojást használni , de amugy az is nagyon erősiti a hajat , csak én azt nem szeretem benne hogy aztán érződik a hajamon a tojás szaga

De jóóó alapos mosással lehet nem fog

Remélem segítettem

2018. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én olivaolajjal szoktam higítani.
2018. ápr. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!