Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ez az uborkás arc pakolás,...

Van ez az uborkás arc pakolás, joghurt és uborka. Ha az uborkát nem reszelem hanem össze turmixolom a joghurtal, akkor is ugyanolyan a hatása?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen, hisz a lényeg, higy benne legyen az uborka:)
2018. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de szerintem lehet, hogy túl folyékony lenne, ha összeturmixolnád. A joghurt már alapból elég folyós, plusz még az uborka, ami kb 90%-ban vízből van... Lehet, hogy lefolyna az arcodról, de azért egy próbát megér.
2018. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bár elég régi kérdés, de ha bárki megnézi, akkor láthatja majd az én tapasztalatomat: akár turmixolod, akár lereszeled (mint én), a lényeg a pépesítésen van. De igaza van a 2-esnek, a joghurttal (én még raktam bele mézet is) nagyon folyós. Kb. arra volt jó, hogy átmossam vele az arcom, nem volt igazi pakolás. Így ajánlom, hogy az uborkát szűrd le, hogy csak a pép maradjon, a levét pedig idd meg :)
2022. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!