Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti voltatok Glamour napozni...

Ti voltatok Glamour napozni idén, mit vettetek?

Figyelt kérdés

Én most csak a Dm-ben és a Rossmanban voltam, de elég volt.

A Rossmanban csütörtökön jártam, ráadásul vidéken, de üresek voltak a polcok. Szájvízből egy darab sem volt... Dezodorból se, amit akartam. Minden kuponos dologból utolsó darabok, el is ment a kedvem rendesen.

Kb. 5-7 ezret spóroltam így, az újság meg 1000 Ft volt...

Úgy volt, hogy anyukámmal elmegyünk ruhákat venni, de nem ért rá. Meg a Tescoba, Praktikerben apa is szeret vásárolni.

Vettem egy epilátort 10.000 Ft-al olcsóbban, de nem volt màr olyan színben, mint akartam volna. Illetve tesómnak adtam egy órás kupont...

Szerontem jó kuponok voltak, csak idén egyáltalàn nem terveztem meg, hogy mit akarok venni.


2018. ápr. 16. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ruhákon spóroltam 5000-et, dm-ben szintén, igaz, nagyobb városban voltam, így volt készlet mindenből. Rossmanba a próbafülkék előtti órás sorbanállás és a dm-ben levő tömegnyomor után már nem jutottam el.
2018. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egyébként is elég ritkán szoktam csak ezekre elmenni, egyszerűen nem bírom azt a tömegnyomort, nincs türelmem annyit sorban állni a próbafülkéknél, a kasszáknál, alig lehet odaférni a cuccokhoz, nem lehet rendesen nézelődni, mindent azonnal kifosztanak a vásárlók. Persze, ha valakinek van ideje arra, hogy előzetesen kiválassza, hogy mit akar majd megvenni, úgy még elmegy, de én még így is nehezen bírom azt a sok embert.
2018. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én is voltam és nekem most kivételesen szerencsém volt. Kisvárosban lakom, de általában én is úgy szoktam járni, hogy mire odaérek, addigra elkapkodnak mindent, ami akciós és megéri, de most úgy néz ki, hogy nem voltak annyian vagy nem tudom...pedig én is már a vége felé voltam a dm-ben, talán pénteken. Sminkcuccokat, fogkrémet, dezodort, tudfürdőt stb. vásároltam 50%-os kuponokkal, ilyenkor fel szoktam tankolni belőle, mert most olcsóbb és összesen kb. 10.000 forintot spóroltam rajta. Valamint egy-két ruhát is vásároltam a New Yorker-ben.
2018. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!