Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen házi készítésű...

Nektek milyen házi készítésű arcmaszk jött be eddig a legjobban? Mivel ápoljátok az arcbőrötöket?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A méz szerintem minden arcmaszknak szuper alkotója, en leggyakrabban mézet és zöld agyagot keverek össze. Vagy simán zöld agyagot vízzel, de azt kevés ideig hagyom rajta, mert nagyon szárít. Élesztőt is is vízzel néha. De amúgy rengeteg recept van, bőrtípusok szerint, keress ra.

Amúgy én egy gyógyszertaru hidratáló krémet használok az arcomra, ami a és e vitamint tartalmaz, én meg felturboztam egy kis panthenollal, és keves mézzel. Ezt használom a szemkornyekemre is. Lemosni kokuszolajjal, és mézzel szoktam az arcomat. Radírozáshoz méz+biob rizsliszt keveréket használom. A krém után pedig e vitamin olajat kenek a szemem alá, illetve a pattanások után megmaradt piros foltokra.

2018. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!