Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínező, ami...

Van olyan hajszínező, ami mosástól mosásig tart?

Figyelt kérdés
Leszívattam a fekete hajfestéket a hajamról, be lett rögtön festve utána, de elég fura színe van. Olyan arany színű, nem tetszik. Van-e olyan hajszínező, ami nem roncsolja a hajat, és felkenve, vagy felfújva ad neki egy színt? Ja, és kimosható belőle? Mert festeni rendes hajfestékkel csak 4 hét múlva lehet. Előre is köszi a válaszokat!

2018. ápr. 20. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
L'oréal Coloristát tudom ajánlani, de abból nem nagyon vannak természetes színek, vagy Lime Crime, abból nagyon sokféle van, viszont az nem jön ki egy mosással. Szerintem nézd meg egy drogériában, vagy a Krémmánián.
2018. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!