Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet el tüntetni a...

Mivel lehet el tüntetni a pattanások után maradt barna foltokat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
idővel
2018. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai hanlasztas kozmetikus vagy bőrgyógyász által.
2018. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző jókat mondott, viszont egy jó C vitaminos szérum is csodákat tesz!
2018. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 26. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem nyomkodod a pattanást, nem lesz foltos. Ha már kijött a dudor, azonnal tapassz rá ragtapaszt,a ragadós részét, ha éppen otthon vagy. ha nem akkor éjjelre mindenképpen, aztán másnap este megint, addig, amíg szépen beérik, és könnyen ki tudod nyomni. Azért marad sötét folt, mert agyon nyomkodod.
2018. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meli81 válasza:
Nem feltétlen kell nyomkodni ahhoz, hogy barna folt maradjon utána. Bőrtipus függő, vak akinek nyomtalanul eltűnik, ha nem piszkálja, és van akinek harna folt marad utána. :) Nekem is folt marad utána. Lehet kapni konkrétan erre krémeket (most meg nem mondom a nevét...), én hagyni szoktam, míg halványodik, majd elmúlik. Ha nagyon zavar, akkor a neten nézz utána, vagy menj be egy gyógyszertárba, mondd el a patikusnak, hogy mire keresel megoldást, segíteni fog. :)
2018. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!