Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki pattanásos fiatal, azoktól...

Aki pattanásos fiatal, azoktól kérdezem. Mit használnak és mi a leghatásosabb? A szappanos mosakodás jó vagy rossz (pl ilcsi fekete vagy zöld szappan. Vagy bármi növényi lúgosító szappan)?

Figyelt kérdés
Mert csomó kozmetikus azt mondja h a szappan jó, mert eltávolítja az elhalt szaruréteget és hagyja lélegezni a bőrt és így könnyebben veszi be a többi krémet amit használsz. Csak gondolkodom, h ha minden nap ugye használod akkor folyton eltávolítja a felső réteget, így már talán lehet h nem is tud rendesen működni a bőr, nem? Vagy ez hülyeség? Szerintetek használjak szappant vagy ne? Mert tényleg aki a bőrrel foglalkozik, ez a szakmája, pl kozmetikus, az mind ezt ajánlja. Legalábbis a legtöbb. Valahol meg azt mondják nem jó a szappan, mert nagyon szárít. A lényeg az h ne legyek pattanásos :D
2010. jún. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

szappanos kérdésedre nem igazáán tudok válaszolni

VISZONT: pattanásos bőrödre nagyon jó a zynerit oldat ezt orvos irja fel, aloe vera leve is jó, de jók az ilyen gyógynövényes bőrnyugtatós cuccok is.én most zyneritet használok:)

2010. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet olyat venni hogy fekete folyékony szappan az nem szárít annyira és kifejezetten jó az arcra

De van egy hát gyógyszernek nem minösülő pattanés elleni termék amit kifejezetten a pattanásra kell kenni vattával és szárító hatása van én már sok mindenkinek ajánlottam a környezetembe és eddig midnenkinek bevált szerintem egy próbát megért naponta többször bekened a pattanásaid vele majd egyre ritkábban és a végén már cska heti 2-3 alkalommal kened itt a termék:

[link]


kb 800 forintba kerül gyógyszertárba és drogériákba is lehet kapni

Remélem segítettem:)

2010. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első válaszoló mondta a Zineryt nagyon jó.Én is használok.Gyógyszertárban lehet kapni:)
2010. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudod mi a legujabb modszerem? kukoricalisztet hasznalok borradirkent. nem csak az arcomra, hanem vall, hat, dekoltazs... sot labra is jo es babapopsis lesz tole a bor. persze finomabban kell vele dolgozni, mint a rendes borradirral, mert szemcsesebb es felsertheti a bort...de probald ki;) majd irj, hogy neked jo volt-e :)
2010. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szappant ne használj az arcodra,mert nagyon kiszárítja,amitől zsírosab lesz,és pattanásosabb. A legjobb ha alkoholmentes arclemosót veszel és bőrradírt,amit hetente 2X használj. (én clean&cleart használok,és bevált,pluszba még az ára is elfogadható.

Ja és ha nagyon pattanásos a bőröd,v. esetleg a dekoltázsod,menj el bőrdokihoz,és irass ki isotrexint...2 hét alatt eltávolítja a patikat,v. attól függ,kinek,h. reagál a bőre.

2010. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vészes, csak inkább kisebb pattik vannak a homlokomon. nem azok a nagy gyulladtak, hanem csak ilyen kisebb eltömődések. nem durva, csak engem zavar. meg az államon vannak de ott a szőrnövekedés miatt. most abban a korban vagyok amikor ez van.
2010. jún. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!