Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan rágom az ujjaimon a...

Állandóan rágom az ujjaimon a bőrt, már nagyon rondák, és mindig véresre rágom! Hogyan szokhatok le erről?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy erőt veszel magadon és nem rágod! Figyeld magad, ha elkezdenéd azonnal állj le!Hagyd hogy begyógyuljon és mikor látod milyen szép a kezed bibis nélkül ez erősíti benned fel majd hogy ne szokj vissza rá!Egyszerűen csak tudatosítanod kell hogy ahhoz hogy elérj valamit kompromisszumokat kell kötnöd! Ez esetben hogy szép legyen a kezed nem szabad tönkretenned elcsúfítanod ilyen rossz szokásokkal!Attól hogy rágod nem leszel több,nincs belőle semmi előnyöd csak ártasz vele!És gondolj arra is, mennyit szenved akinek ténylegesen van valami bőrbetegsége és dugdosnia kell a kezét mert cikinek érzi,te meg magadnak teszed tönkre tudatosan!Ez tök butaság!Egyszerűen csak állítsd át magad!És amint eljutsz addig hogy begyógyuljon és láthatod így milyen szép és nem ciki,rá kell jönnöd,hogy így sokkal jobb!+ha szárazabb a bőröd használj kézkrémet és szép leszel!

Pasinak csajnak tökmindegy,mindkét esetben csúnya az ápolatlan kéz!Te se szívesen fognád úgy a párod kezét hogy az tiszta sebes,meg véres!Ápolt kéz sokkal szebb,vonzóbb!!!!!

Ne hari nem akartam nekedesni csak azért írtam így hogy tudatosuljon és hidd el megéri az akaraterő!!!!!Sok sikert !!!

2008. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megfogadom a tanácsod! Bár nehéz lesz, de megpróbálok odafigyelni ezentúl magamra! Egyébként lány vagyok, szóval ezért még gázabb a helyzet, és igen, a párom sem szereti látni az ujjaimat, és már annyira zavar, hogy mindenki elől dugdosnom kell...na mindegy.
2008. okt. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!