Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezért jöttek volna ki rajtam...

Ezért jöttek volna ki rajtam ezek a ragyák?

Figyelt kérdés

Éjszakai helyen dolgoztom, és az éjjel is rohadt meleg volt, folyt rólunk a víz, a homlokom is csapzott volt. A mosdóban hideg vízzel átmostam a homlokom, majd a nem túl tiszta kötényembe temetve a zarcom töröltem szárazra úgy 5-6X az éjszak folyamán.


Eredmény: 2 patti reggelre, 2 gyulladt...


2010. jún. 13. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ez is lehetett az okaa...zsiross bőr...
2010. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg lehet az oka. Zsíros bőr miatt.
2010. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor a zsíros bőr vagy a koszos kötény?
2010. jún. 13. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
mikor bulibol hazajovok, reggelre mindig begyullad legalabb 3 pattanasom... ez lehet a melegtol+a porusokat eltomiti az alapozo es az izzadsag, kozrejatszik a cigifust.... a zsiros bortol szerintem....
2010. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A melegtől van. A kötény max csak a hab a tortán. A melegben (ám különösen a naptól) én is mindig kiragyázok, pedig nem vagyok az a pattanásos típus. Már eleve télen sokkal szebb a bőröm, kis túlzással olyan mint egy porcelánbabáé, semmit nem kell rákenjek, se krémet, se semmit. Nyáron az ellentéte: ahogy jön az első kánikula, úgy leszek napról napra ragyásabb. Az uv-szűrős alapozó (Clinique, amit a kozmetikus ajánlott) ugyan bevált, amikor használtam, nem voltam ragyás, de ha leizzadom vagy ha sokat mosok arcot a meleg miatt, akkor ugyanott vagyok. :( Az éjszakázás különben sem kedvez a bőrnek, ugyanis ez az a napszak, amit ha alvással töltesz, akkor tud a bőröd legjobban regenerálódni.
2010. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!