Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegánok! Tudnátok ajánlani...

Vegánok! Tudnátok ajánlani sampont és balzsamot korpásodás ellen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, én mindenképpen a Lush márkától keresnék valamit! Nagyon jó samponjaik és balzsamjaik vannak, bár nem korpásodás ellen specializálódva, nekem is korpás volt a hajam, de mióta a Lush-sal mosom szóta minden rendben. Tudom egy kicsit drága, de szerintem nagyon megéri, ugyanis sokkal tovább bírja mint az olcsóbb samponok, nem kell egy kilót a hajadra tenni, hogy habozzon. Én az Allee-ban található üzletben szoktam vásárolni és nagyon kedves és segítőkész kiszolgálást szoktam kapni. Természetesen ezt azért írom mert vannak vegán termékeik és nem tesztelnek állatokon! Esetleg rendelhetsz online is, ide teszem a linket:

[link]

2018. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ilyesmit sajnos nem engedhetem meg magamnak :/

Nincs esetleg olcsóbb?

2018. ápr. 27. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
DM-ben nézd meg a Balea, és Alverde termékeket. Mind a kettő cruelty-free, de nem mind vegán, nézd meg a hátulján, hogy az-e. Ezek elég olcsóak.
2018. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Baleát próbáltam, de nem vált be, nagyon zsíros maradt utána a hajam. Most Inectot használok.
2018. ápr. 27. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, ismét az első válaszoló vagyok. :)

Akkor, ajánlani tudom, hogy keress a neten házilag elkészíthető samponokat, ezek költséghatékonyak is. Azért nem linkelek most ide semmit, mert itt neked kell eldöntened, hogy milyen alapanyagokat használsz. Nagyszerű cikkeket és YouTube videókat találsz, ha beírod:

vegan shampoo homemade

2018. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy sima head&shoulders is vegan, mégha nincs is külön ráírva...
2018. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4: nem az, mert tesztelnek állatokon.
2018. ápr. 27. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

The body shop.

Olcsót, jót és vegánt kb lehetetlen találni. Legalább egy feltételről le kell mondanod.

2018. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!