Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen még ennél is több? és nem lehetne valamivel halványítani?

Figyelt kérdés
Nagyon sok striám van a combomon és a fenekem .És most veszem észre mint ha egyre több lenne és egyre sötétebb és csúnyább.Mitől?:O mikor most nem hiztam meg nem fogytam ?:O lehet hogy a sporttól ? mert azt most kezdtem el 1 hónapja.Attól kijöhetnek a striák? és nem lehetne valamivel halványítani _? és hogy ne legyen több?
2010. jún. 13. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nyagyon drága kezelésekkel lehet halványítani!Én sportolok már kiskorom óta és mégis van rajtam!Jó csak közelről látszik, de akkor is van!Tehát a sport se jó rá!Ha barnulsz az szerintem jó neki, mert valamilyen szintem halványodik így!De a csíkok(striák) nem fognak annyira barnulni, mint ahol nincs!Evvel vigyázz, ne napozd szét az "agyad"!:)

Ennyit tudtam segíteni sajnos!


20L

2010. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!