Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki olyan fodrászt/fo...

Ismer valaki olyan fodrászt/fodrászoatot, ahol (jól) megcsinálják az animés frizurákat? Kérlek, osszátok meg velem az elérhetőségét!

Figyelt kérdés

A MondoCon-ra kéne találnom valakit, aki alkalmas a feladatra, hátha lesz egy ilyen stand is. Sajnos nem ismerek senkit, aki vállalhatná. A jó cosplayerek (, ha nem parókát használnak,) kihez járnak hajat vágatni?

Tudnátok segíteni?



2018. ápr. 29. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig parókát hordanak, és sokkal profibb is úgy. Wishen, ebayen olyan 3000 ft körül már vannak.
2018. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, hasznosnak találom, de nem járhatok folyton parókában, ezért kérdeztem, amit kérdeztem.
2018. máj. 21. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Itt magyarországon, nem sok ember viseli így a saját haját, az amúgy sem állna mindig olyan formára amilyenre te szeretnéd.

Amúgy szerintem ilyen pixie hajakra specializálódott fodrász biztos elvállalná ha mutatsz neki néhány képet. Keresgélj neten.

2019. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fodrászom csinál ilyet, csak a probléma vele az az, hogy szinte havonta kell menni. Én 2 éve Noctis hajstílusát hordom, mutattam több képet, hogy hogy kell elképzelni, miután levágta, nagyon gagyin nézett ki, de kell a hajhoz hajvasaló, wax és hajlakk + fél óra türelem:D

Talán az egyetlen hátránya az az, hogy naponta moshatsz hajat és pl. a kékesfekete a hajamból körülbelül 2-3 hét alatt kikopik elég szépen..

De megéri, mert körülbelül minden ember megfordul h wtf..

Jah amúgy nem vagyok cosplayer, csak Visual kei rajongó. De szerintem nekik vagy hasonló bevállalós fodrászuk van, vagy megtanulták maguk.. 1 időben én is néztem a cosplayekhez dolgokat, de 1 parókával is lenne annyi bajod, mint a hajaddal, mert az sincs méretre vágva, hanem direkt hosszúra van hagyva, hogy lehessen belőle vágni, igazítani.


Remélem, hogy tudtam segíteni. :)

2019. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!