Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém fehér bőrhöz milyen...

Extrém fehér bőrhöz milyen hajszín?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Amilyen nőtt neked.
2018. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Megmondom milyen ne: világosszőke/fekete
2018. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barnának kb az összes árnyalata passzolhat vagy szép, természetes hatású vörös is nagyon jól néz ki, pláne ha szeplőid is vannak:) csak persze ne azt a borzalmas, bohóc jellegű pirosat képzeld el.
2018. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes ebbe jól beletrafáltál : fekete van most és pont azt tervezgetem hogy világosszőkére festetem xD
2018. ápr. 29. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is feher a borom es fekete hajam van, hofeherkenek neveznek, es nem csufolasbol.

Szerintem illik hozza, foleg kek szemmel.

De a voros haju zold szemu feher boruek is eleg vonzoak.

En is szokere szeretnem festeni, bar azt mondjak nem all jol a feher borhoz csak a szoli barnahoz. Hat ennek ellenere jo par lanyt lattam akinek szoken feher borrel jol mutatott. Az sem mindegy milyen szoke arnyalatot valasztasz, a feher borhoz inkabb a hideg tonusu szinek passzolnak. Nem a meleg szoke arnyalatok.

Barmi ami hideg szin az passzol hozzad.

2018. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem világosszőke hajam van (majdnem fehér) és nagyon fehér bőröm, sokkal jobban áll mint amikor az eredeti barna hajam volt.

Láttam már szoli barna nőt olyan hajszínnel mint ami nekem van, az viszont botrányos volt.

2018. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Világosszőke haj CSAKIS fehér bőrhöz áll jól. Hasonlítsunk már össze mondjuk egy echte svédet meg egy néger, esetleg grillcsirkére szolizott embert, aki szőkére festeti a haját. Melyik néz ki jobban?
2018. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a bőrszíned alapján lehetetlen megmondani mi állna jól. A bőröd tónusa (meleg vagy hideg) nagyon sokat számít. Én is extrém fehér vagyok de a világos szőkével undorítóan néztem ki mert sárgás a bőröm. Hideg típusúaknak viszont nagyon jól áll. És ha most festett fekete akkor mindenképp lebeszélnélek a szőkéről, a fele hajad bele fog törni.
2018. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!