Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a tejterméketől vannak...

Ha a tejterméketől vannak pattanásaim, az az arcom melyik részén jelentkezik?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy NEM ez az elsődleges ok, hanem hormonális, de ugye annyi helyen lehet olvasni, hogy a tejtermékek hanyagolja segíthet, hogy egy hónapig én sem ettem semmi tejterméket (csak az a baj, hogy a hormonális akné épen akkor "virágzott" a legjobban, ezért nem tudom hogy használt-e), de imádom a sajtokat, natúr joghurtot, túrót, illetve pár ételbe a tejfölt is, és nagyon nehezen mondanék le ezekről teljesen. Nem azt mondom, H minden nap eszem őket, csak nagyon szeretem. Amúgy az arcom oldalán vannak a pattik főleg.
2018. ápr. 29. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárhol ?
2018. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak láttam már a neten ilyen "acne mapping"-et, amin pl az volt látható, hogy gasztrointestinális problémák esetén homlok, nőgyógyászati akkor áll, stb... Ilyesmire gondoltam. (Lehet hulye kérdés :D)
2018. ápr. 29. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pàromnak mindenhol kijön. Egy dl tej a sütemény krèmjèben másnapra kihozza simán
2018. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt találsz egy leírást: [link]
2018. ápr. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol.
2018. ápr. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elöszöris, menj el gasztroenterologushoz, h kivizsgálják, h tejcukor vagy tejfehérje allergiád van e egyáltalán. Ha kiderül, h melyik, annak függvényében kell étkezni. Pl a laktozintol.mellett sajtok nagy része ehetö, mert nincs vagy alig van benne tejcukor. Ezért nem mindegy.
2018. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nincsen semmiféle allergiam, egész életemben ettem tejtermékeket, a pattik oka hormonális. Csak azért kérdeztem, hogy hátha segítene az, ha semmi tejterméket nem ennek, de túlságosan szeretem a sajtokat és a natur joghurtot ;D
2018. ápr. 30. 09:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a tejtermékektől és a húsoktól hatalmas, gennyes pattanásaim lesznek, ez nekem is feltűnt :'D De régen nem volt ilyen.
2018. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szedtel fogamzásgátlót?
2018. ápr. 30. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyu, attol, h régen nem voltál allergiás a tejre, most lehet, h az vagy. Ha pattanásaid lesznek és gyanakodsz a tejre, akkor érdemes egy lakatot intolerancia vizsgálatot csináltatni. Egyik ismerösöm sem volt az, és az utobbi pár évben az arcán rohaadt nagy pattanások nöttek, amik sehogy nem akartak mulni. És kiderült, h kialakult nála a laktoz intolerancia. Ahogy abbahagyta a tejtermékek evését, le is csökkent a gyullaadás az arcárol.
2018. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!