Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászokhoz szól a kérdésem...

Fodrászokhoz szól a kérdésem (henna, indigo)?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ha van itt véletlenül fodrász, első sorban az ő véleménye érdekelne.


A kérdésem az, hogy miért vagytok annyira szkeptikusak a természetes hajápolással kapcsolatban?


Bármelyik fodrásznak említem, hogy 100% tisztaságú henna+indigo keverekkel lett ilyen sötét a hajam, húzzák a szájukat.

Hiába magyarázom el nekik minduntalan, hogy igen, vannak azok a fajta kamu ,,hennák" , amik tele vannak nyomva káros anyagokkal és azok valoban borzasztó rosszak, hiszen aki igazi hennát használ jól tudja, hogy utál vegyszerrel érintkezni ez a növény!


Kivétel nélkül egyik fodrász sem képes ezt elhinni nekem (hogy létezik 100% tisztaságú, gyogynoveny forma). Hiába érvelek logikusan, ha vegsszer lenne már rég nen lenne fejbőröm vagy kopasz lennék, mert van, hogy 6 órát is a fejemen van. S terhes nők miért használhatják batran?!?


Megkerdezhetem, mi olyan feldolgozhatatlan ebben? Elég bosszantó, hogy azt gondolja a legtobb fodrasz, csak vegyszerek tomkelegevel lehet hajat ,,apolni". Mert ugye az a sok kemikalia aztan biztos marha jo, de a henna az atya uuuuuuristen...


2018. ápr. 30. 07:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, telefonrol irtam.
2018. ápr. 30. 07:03
 2/3 A kérdező kommentje:

Engem meg attól ráz a hideg, mikor azokkal a borzaszto kemikáliákkal jol bepacsmagoljak az ember fejboret, amin keresztül ugyebár a leghatekonyabban kepesek felszivodni a különböző anyagok. :( Mégis mire föl ez a nagy henna undor? Csak azért, mert a henna nem szereti a vegyszereiteket? Igen, egy hennazott hajat termeszetesen kell ápolni! Miért olyan fajdalmas ez? Igen, nem lehet megszabadulni tole, csak lenoveszteni. És? Aki hennazasra adja a fejet es alaposan utana jar, jol tudja ezt.


Nekem éppen a szoke melircsikok tettek tönkre a hajamat. Mesterfodrasz csinálta. Sosem volt ilyen szornyu allapotban. Hennaval probalom helyre hozni...

Azt is hiaba mondom, hogy a jelenlegi allapotom nem a hennanak, hanem epp a kemikaliaknak köszönhető. Mielott behennaztam, meg rosszabb volt, mint igy... Régen is hennaztam, akkor termeszetes hajra kentem ra. Olyan hosszu es eros sosem volt a vekonyszalu hajam, azóta sem! Se elotte, se utana! Ennek mar 5-6 éve.

2018. ápr. 30. 07:14
 3/3 anonim válasza:
üdv!
2018. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!