Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnyán leégtem a...

Nagyon csúnyán leégtem a napon. Kenyegetem, de még 5 nap után is vörös. Várjak még? Kenjem tovább? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint keksz után gumit húzni. esemény után már baxhatod...
2018. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le fog hamlani a bőröd. Kenegesd szorgalmasan panthenollal, aloe Vera géllel, vagy valami napozás utáni hidratálóval (ajánlom a DM Sundance antihautrote balzsamjat, a naptejeknel van, nekem az nagyon szépen lehúzta a pirossagot, mondjuk csak megpirultam). Ezen kívül igyál sok sok vizet, ami segít a bőröd regenerálódásában. Ezen kívül mást nem tudsz tenni, csak vársz, lehamlik, aztán nem lesz piros, el fog múlni. No persze, a naptól mindenképpen védd, magas faktorszámú naptejjel, illetve ne menj napra 10-16 óra között, használj védőruházatot (ilyen melegben kapj fel egy lenge inget, az védi a bőröd, de mégsem sulsz bele).
2018. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A napod kerüld , sok vizet igyál szedj mentolos cukrokat és napi 2 langyos lábáztatás .
2018. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!