Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha bekenek magam...

Mi történik, ha bekenek magam önbarnító testápolóval és 2 napra rá megyek a szoliba?

Figyelt kérdés
Van egy Dove önbarnítóm. A lábam nem olyan barna, de holnapra szeretném, ha holnap fel tudnék venni ruhát harisnya nélkül, ezért gondoltam, hogy este egyszer bekenem magam vele, viszont pénteken tervben van, hogy megyek szoliba. Lesz ebből valami bajom?
2018. máj. 9. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne kend be magad ezzel az önbarnítóval. Emlékszem, mikor gimis voltam akkor is divat volt, de annyira csúnya ez a természetellenes narancssárga szín, hogy az borzalom.


Inkább vágj fel egy fej vöröshagymát, olajon főzd üvegesre, és tedd bele a már karikákra összevágott 1-2 sárgarépát. Főzd enyhén puhára a répát.

Tuti recept barnulás elősegítéséhez, és ahhoz, hogy ne égj le.

Párom mutatta meg ezt nekem, fehér bőrű vagyok. Nekem bevált és nem égtem meg, hanem szépen barnultam mikor kifeküdtem a napra.

2018. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kend be magad, semmi nem lesz!

A lábamat én is néha kenem, mert hiába járok szoliba, az nem olyan barna, mint a karom például.

2018. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!