Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőröm van, kell naptej?

Kreol bőröm van, kell naptej?

Figyelt kérdés
soha nem égek meg, csak barnulok, ráadásul nagyon hamar megfog a nap, pár napozás után már csoki vagyok.
2018. máj. 10. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy könnyen barnulsz ugyanúgy ér a káros sugárzás
2018. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrrákot attól még kaphatsz. A káros sugárzás a barna bőrűeket is éri, nem válogat bőrszín szerint.
2018. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kreol, ettől függetlenül erős naptejeket is használok, főleg, ha tenger mellett vagyok (50, 30 faktorszámos), mégis szép egyenletesen gyorsan lebarnulok.
2018. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kreol bőrhőz érdemes 30-as, vagy 20-as faktorszámú naptejet használni, ez megvéd a káros sugárzásoktól :)
2018. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olajat használok, végülis az van ráírva, hogy 10es faktorú, de akkor lehet váltok :)

köszi :)

2018. máj. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!