Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen házipraktikát...

Ti milyen házipraktikát szoktatok használni egészségtelen arcbőr ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé egészségtelen az arcbőröm (pirosfoltos, zsíros stb) főleg úgy, hogy most idén tavasszal egészen "nyárias" idő van. Eddig bevált a sima arcradír, bőraceton de már azok se segítenek. Házias módszert akarok kipróbálni, de nem tudom melyik a legjobb. Szerintetek? Allergiás azthiszem semmire nem vagyok. Várom válaszaitokat! :)

2018. máj. 10. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én arcmosáshoz nem használok ilyen mindenfele arc szappanokat, hanem mézet, a sminklemososhoz meg kokuszolajat (de bármilyen olaj jó, egyéni preferencia szerint :) én a kokuszolaj illatát, állagát nagyon szeretem, illetve könnyen be tudom szerezni a DM-ben) és a kokuszolajozas után is mézzel lemosom meg az arcom. Radírozáshoz méz plusz organikus rizsliszt. Amúgy a mézet sem boltban veszem, hanem termelőtől, jó minőségűt. Gyógyszertari hidratáló krémet használok, és e vitamin olajat a szemem alá, valamint a piros pattanásos területre. Amikor iszom zöld teát, akkor át szoktam törölni az arcom vele. De amúgy az egészséges táplálkozás és mozgás, elég alvás, elég víz ivasa is szükséges az egészséges bőrért.
2018. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, valamelyik módszert biztosan kipróbálom! Ment a zöld kéz 😊
2018. máj. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!