Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélémenyetek arról, ha...

Mi a vélémenyetek arról, ha van valakinek póthaja?

Figyelt kérdés

Nem az a tincses, aminél látszik, ha össze van fogva, hanem a csatos.

Szeretnék venni, mert nagyon rövid lett a hajam és ritka, de kicsit félek az előítéletektől. Inkább várjak vele szeptemberig? Elég feltűnő lenne, ha most 1 nap alatt hirtelen “megnőne” a hajam, de ősszel talán nem lenne az annyira. Persze nem hazudni szeretnék, simán elmondanám, hogy nem az enyém, csak tuti az osztálytársaim és a tanárok folyton kérdezősködnének, 1 nyár után meg annyira nem lenne feltűnő.

Tesiről fel vagyok mentve, kondiba meg természetesen nem hordanám.

17L


2018. máj. 10. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Gáz. Mind látszik. Mondjuk nekem könnyű, mert dús, hosszú hajam van.

De milyen már amikor a pasi beletúr és ott a összekötő rész. Szánalom.

2018. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat orulok, hogy neked olyan, nekem is regen hosszu dus volt, csak a festesek tonkretettek😆

Amugy igen, az tenyleg kinos

2018. máj. 10. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem észrevehető, akkor nem zavar.
2018. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
83%
Nekem nem tetszik de az nem érdekel ha másnak van. Az ő feje, ő hordja, nem foglalkozok vele. Szerintem ráérsz vele ősszel, addig szedj hajvitamint, ricinusozd, ápold pakolásokkal stb. és lehet hogy végül nem is kell majd a póthaj. Egy nyár azért elég sok idő.
2018. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is már olyan sok olyat láttam, amikor látszottak a tovenel a kis izék... Elgondolkodtam, hogy ez vajon nem tudja, hogy így látszik?? Nagyon ronda volt. Szerintem is próbáld a saját hajadat erősíteni vitaminokkal (pl sörélesztő pont erre van), kokuszolajos, mézes, ricinusolajas pakolassal. Az lenne a legjobb, hogy ha magától megerősödne, dusulna. Persze tehetsz fel pothajat, de szerintem szörnyű. Persze mindenkinek a saját döntése.
2018. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

#5 Nekem és egy barátnőmnek is póthajunk van és nem látszik az illesztés. Erre annyit tudok mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve - ha szar helyen csináltatod, akkor az eredmény is olyan lesz, de vannak ügyes fodrászok is. Persze borsosabb áron.


Amúgy akinek természetes hosszú haja van, annak könnyű pampogni, de nekem göndör hajam van, ami egyszerűen nem akart nőni, töredezett is volt. Pedig szedtem hajvitamint meg rendesen ápoltam is. Ezért döntöttem a póthaj mellett és nemis bántam meg.

2018. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!